Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
katarzynka455 napisał(a):

rozumiem że plagiatorów trzeba chronić by nie stała się im krzywda bo to przecież obciach nie wolno nawet o nich wspominać od dziś otoczyć ich trzeba''specjalną troską '' przepraszam nigdy nie zabierałam głosu ale już nie mogę zrobiło mi się jakoś ''śmieszno''



Chyba się nie zrozumiałyśmy W którym miejscu napisałam, że jestem za plagiatami? Spróbuję inaczej Ci to wytłumaczyć

Zrobię to na moim przykładzie Więc przykładowo na tym forum mam nick misia5, ale że lubię poznawać nowych ludzi jestem też zalogowana na innych forach. Na nich mam inne nicki, bo np. ten, który tu mam był zajęty. Czyli jeśli na nich zamieszczam przepisy i tam cieszą się popularnością to chcę się też i tu z Wami nimi podzielić. Wstawiam je tutaj i co widzę po udostępnieniu ich przez moderatora? Po wejściu na forum pierwsze co wali po oczach to, to, że misia5 wstawia plagiaty. Nie pomagają tłumaczenia, że to jej przepis, bo przecież tam jest inny nick. Oskarżyć jest łatwo, ale przyznać do błędu publicznie już nie, nie mówiąc już o słowie przepraszam. Jak Wy byście się czuli na miejscu takie osoby?

Jest też druga strona medalu

Przykładowo jestem nałogowym plagiatorem i wiem jak działa system sprawdzania tu przepisów. Dodaję plagiat i czekam cierpliwie jak zostanie dodany, bo akurat moderator go nie zauważył (czasem tak bywa). Potem czatuję na forum czy jakaś osoba czasem go nie wypatrzy. Jak tylko pojawia się wzmianka o tym na forum ja czyli wielbiciel plagiatów sprawdzam, gdzie znaleziono ten przepis i jaki ktoś ma nick. Potem moderator cofa udostępnienie i wysyła mi na PW pytanie czy to mój przepis i czy go gdzieś jeszcze zamieściłam, jeśli tak to gdzie i pod jakim nickiem. I wtedy ja bogata w wiedzę z forum bez mrugnięcia okiem piszę gdzie i pod jakim nickiem, bo przecież wiem to od Was, bo byłyście tak miłe, że mi to na tacy podałyście. Moderator przecież nie wie, że kłamię bo nie ma wykrywacza kłamstw wbudowanego w komputer. I co się dzieje dalej to już chyba każdy wie. Przepis ponownie trafia na listę i każdy go może czytać i komentować jako mój.

Już prościej wytłumaczyć się tego nie da. Mam nadzieję, że teraz każdy zrozumie, że zarówno ja jak i pozostali moderatorzy i nie tylko oni jesteśmy przeciwnikami plagiatów. Nie chcemy tylko by linki były widoczne na forum. Możecie nam je wysyłać na PW.

I znowu się rozpisałam Znam osobę, którą zatka z tego powodu

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu