Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Babciagramolka
bajtek napisał(a):

Zaznaczam na samym początku, że to co podaję, nie jest łamanie regulaminu, tylko nie miałam gdzie tego umieścić. A chce powiedzieć, że ..... TAKIE PRZEPISY /jak ten podany link / https://gotujmy.pl/szybki-rosol,przepisy,96048.html . - to mnie nie bawią...... Taki wspaniały portal, takie wspaniałe przepisy, a taakie "gnioty" pojawiają się.... Pozdrawiam wszystkich


Nie da rady określić co jest przepisem na poziomie a co ,, gniotem ,, .Dla kogoś kto dopiero zaczyna gotować zrobienie takiego rosołu to osiągnięcie . Dla drugiego będzie to rosół na kurczaku bo już lepiej gotuje . Trzeci umie już zrobić bulion na kurze , wołowinie - taki pykający i na ten z kurczaka patrzy z pogardą , a na końcu ktoś kto robi dodatkowo własny makaron i na tego z kupnym patrzy jak na niedouka bo przecież jak tak można marnować rosół kupnym makaronem.
Jeden sam komponuje przyprawy do potrawy inny używa Fix .Wszystko zależy od tego na jakim poziomie sztuki kulinarnej jesteśmy .Czy jak mój wnuk nauczył się że warzywa z rosołu + ziemniaki od drugiego , jajko na twardo i korniszon można pokroić i zmieszać z majonezem to mam powiedzieć ,że to badziewie - przecież jak na niego to mistrzostwo .
Nioe oceniajmy przepisów patrząc na nie z punktu widzenia swoich umiejętności .

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu