Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Babciagramolka
Kathlyn napisał(a):

Czasami Zewo te nicki już są zajęte i ktoś się loguje na stronce pod innym Dlaczego mimo próśb Moderatorów nie podajecie namiarów na zdublowane przepisy na priva, tylko publicznie tu piętnujecie użytkowników? Ja sama jestem całym sercem przeciwko kopiowaniu, kradzieży przepisów lub zdjęć, ale tu się niekiedy odbywa jakaś, przepraszam, chamska nagonka na pokaz i krzywdząca pewnie wielu ludzi.


Bo niestety tak to już jest , że aby np odebrać punkty delikwentowi , który nagminnie łamie regulamin Admin musi mieć podstawę . To , że ja wyłapię plagiat przed wstawieniem i zablokuję go nie znaczy jeszcze , że można takiemu komuś zablokować konto .

Muszę przyznać , że też nie jestem za tym by przed uzyskaniem 100 % pewności co do tego czy coś jest plagiatem czy nie przedyskutowywać to na forum - ale to co się ostatnio wyrabia to już jest horror .

Goraca prośba do wszystkich - podawajcie w profilu nicki z innych stron by nie być niesłusznie pomawianym.Stosujcie zasady ustalone dla przepisów , które wstawiacie na inne strony a obowiązujące tu .A łatwiej będzie wyłapać nieuczciwych użytkowników .

A nieuczciwym przypominam , że jeśli wstawiają plagiaty i za nie uzyskują wirtuale , za które zamawiają nagrody to jest to WYŁUDZENIE ( ta sama kategoria co podanie fałszywych danych o dochodach przy braniu kredytu w banku ) .Proponuję zastanowić sie czy warto dla bonu za 200 zł ryzykować potencjalną odpowiedzialność karną ?

Nie potrafię zrozumieć ani takiego postępowania ani tłumaczeń typu - ale to przepis z zeszytu mojej Mamy . Do licha przecież nie wstawia się na stronę kulinarną tego co gdzieś ktoś zapisał ( nawet osoba nam bliska ) a to co sami gotujemy , sprawdziliśmy tą potrawę i wiemy , że przepis jest dobry .
Sama uwielbiam konkursy - maniacko biorę w nich udział - ale u licha gotuję przy tym .Bo walczenie o nagrodę tylko wtedy ma sens kiedy jednocześnie czegoś się uczę , coś poznaję . Po co komuś kto nie gotuje wygrana w postaci przypraw , sokowirówki , blendera ? Żeby sie nachapać ?

Ludzie sami narażają się na lekceważenie ze strony innych użytkowników bo to przecież z daleka widać kto gotuje a kto tylko wstawia przepisy .
A przecież zabawa w kuchni to taka fajna sprawa .

Kathlyn - a co do zajętych nicków = to nie do końca jest tak jak piszesz . Gdybym chciała zacząć bywać gdzieś gdzie już była by Babciagramolka ( między innymi ten nick wybieram zamiast Bunia bo Bunia częso już jest ) to dodała bym do nicku BabciagramolkaB , BabciagramolkaGraż , itp tak by nick był taki sam a tylko odróżniał mnie od tego kogoś . Przecież nick to nasza osobowość - istniejemy dzięki niemu w wirtualnym świecie ( a jak istnieć jak się ma 10 imion ? )


zmieniono 3 razy (ostatnio 13 wrz 2011 17:28 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu