Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

agabi22
  • agabi22

  • Posty: 334
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 9
broman napisał(a):

a ja sie zapytam o przepis z innej beczki o przepis https://gotujmy.pl/kurczak-w-marynacie-z-knorra,przepisy,122072.html i wiem za zaraz poleja sie na mnie gromy ale dla mnie zenada! nie wiem nawet kto przepuscil taki przepis jak wrzucic palki do gotowej marynaty knorra i upiec. to ma byc wg was przepis na miare arcymistrza, innowatorski, wartosciowy, pomysłowy, nietuzinkowy, zgodny z nowymi zasadami? to jak napisac tutaj " kupic gorący kubek knorra, rozerwac torebke zalac wrzatkiem i sie delektowac goracą zupą!". poza tym jak dla mnei jest to reklamowanie producenta, moze ta pani ma płacone za uzywanie tych produktow i sie reklamuje darmowo na tej stronie bo ilość knorra która uzywa w swoich przepisach jest ogromna, jakby nic innego nie było w sklepach.
czy taka darmowa reklama jest tu legalna?


skoro został zaakceptowany przez moderatora to oznacza, że spełnia ku temu wszystkie warunki. W wielu przepisach dodanych na naszą stronę używane są gotowe marynaty sosy itp. Co do rangi to przyznawana jest ona za ilość przepisów nie za jakość. pozdrawiam
agabi83

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu