Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Babciagramolka
szeryl23 napisał(a):

Hmm teraz już wiem mniej więcej o co chodzi z tym plagiatem a co się tyczy zdjęć hmmm nie każdy przepis je ma i ja sama również nie zawsze mam okazję aby daną potrawę uwiecznić


Nawiązując do tego co napisałaś to proponuję wszystkim którzy autentycznie gotują by przemyśleli sprawę zdjęć . Nie trzeba mieć aparatu - starczy telefon ( a tu już chyba wszyscy mają ) .Robimy telefonem inne zdjecia - róbmy i zdjecia tego co gotujemy . Może nie będą tak dobre jak te z aparatu ale będą . Ściąganie zdjęć na komputer to na prawdę prosta sprawa . A potem sami zobaczycie jaka to frajda rozwijać się w fotografowaniu . Kiedyś wydawało mi się , że jak potrawa jest smaczna to i na zdjęciu bedzie to widać - a tu guzik . Ile się przez te wszystkie lata namęczyłam czasem by pokazać to co zrobiłam tak by było widać co to jest i że jest apetyczne .
Zobaczcie jakie piękne zdjęcia robią nasze koleżanki - jak pieknie dekorują swoje dania . Czasem są to zwykłe pierogi ale aż ślinka leci jak się na nie patrzy . A przepisy bez zdjęć - no cóż - musze sie zgodzić z agabi22 .Gdyby nie to że przy Moderowaniu muszę zerkać we wszystkie przepisy to bym tych bez zdjęć nie otwierała wcale - chcę zobaczyć jak wygląda potrawa którą ktoś mi proponuje - czasem to jej wygląd zachęca mnie bardziej niż opis .

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu