Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
bernika napisał(a):

Ja mam pytanie z innej beczki, zawsze najpierw wstawiam przepis na gotujmy.pl a po kilku minutach na swój blog, bo nie chce mi sie zmieniac u was opisu. I tak bylo wczoraj. Dzisiaj mam info od moderatora ze moj przepis na blogu byl wczesniej a tutaj pozniej. Nie wiem jakim cudem, bo dobrze pamietam kolejność wykonywania czynnosci i wstawiania (robie tak od dawna wiec mam nawyk). Poza tym nie pozostawiono mi nawet mozliwosci edycji, poprawienia ewentualnego błędu (jak to sie kiedys mi zdarzyło) tylko calkowicie usunieto.wpis Dodatkowo dowiaduje sie ze nie tylko opis potrawy ma byc zmieniony ale takze nazwa przepisu nie moze byc taka sama. A zdjęcia maja być bez podpisów reklamujących inną stronę lub bloog , Czy to jest jakas nowa paranoja? czy ja o czyms nie wiem? c A dopiero niedawno wróciłam i widze że za szybko. Nasze podpisy chroniły nasze zdjęcia przed przywlaszczeniem ich sobie. a wasz znak wodny tego nie robi. Własnie sciagnęłam sobie zdjecia z etapu robienia dania od innego uzytkownika i nie ma na nim loga waszej strony, co oznacza ze kazdy moze sobie je zabrac. czy starych uczciwych uzytkownikow wrzuca sie do tego samego worka co kombinatorów? przykre..



Już to sprawdzę, a informację podam Ci na PW.

zmieniono 1 raz (ostatnio 21 mar 2012 17:43 przez misia5)

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu