Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Babciagramolka
landrynka3410 napisał(a):

Babciagramolka czemu nie moge dodawać przepisów z własna nazwą Jestem zszokowana To może po włosku bądz hiszpańsku będe potrawy podpisywać
Prosze mi to wytłumaczyć. A widze że zamilkłaś!


Zlituj się - czy Ty myślisz , ze ja siedzę na stronie 24 h /dobę ? nawet jak nie mam dyżuru ?

Co do własnej nazwy przepisów to w Regulaminie jest zapis o używaniu języka polskiego . Ta strona jest polską stronę i w takim jezyku na niej piszemy .
Oczywiście każdy z nas ma prawo bawić sie słowem nadajac nazwę potrawie lub używać jako części tytułu przepisu nazwy własnej z klasyki kulinarnej ( risotto , pizza itp nie sa nazwami polskimi ) . Ale Ty wstawiasz jako nazwy potraw słowa z obcych języków lub zupełnie abstrakcyjne po to by nie dało sie przepisu sprawdzać po tytule . Nie chcę publicznie rozstrząsać tego - ale i Ty wiesz dobrze o co chodzi i ja wiem . Już raz prosiłam Admina o postepowanie z takim uporczywym użytkownikiem o czym dobrze wiesz .Przypominam że od jakiegoś czasu weszła w życie ustawa o Stalkingu - i takie uporczywe działanie na czyjąś szkodę ( w tym przypadku na szkodę portalu Gotujmy.pl ) pod to podpada - więć zastanów się .

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu