Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Babciagramolka
małatruskaweczka napisał(a):

Witam

A ja chciałam zgłosić, że większość zdjęć do przepisów użytkownika bernika łamie punkt regulaminu, który mówi, że zdjęcia:
b) nie mogą być opatrzone znakiem wodnym zawierającym adres internetowy inny niż „gotujmy.pl” ani w żaden inny sposób prezentować taki adres.
Większość zdjeć tego użytkownika zawiera adres bloga.


Kiedyś już to było wytłumaczone , że jesli ktoś poprosi o zgodę Admina by autorskie zdjecia które z automatu oznacza logiem swojego autorskiego bloga można było zamieszczac na stronie to nie bedzie problemu .

Problem jest ze zdjeciami na których jest nazwa innej konkurencyjnej strony kulinarnej .
Jesli ja pstrykam zdjęcie i chronię je znakiem wodnym lub podpisem z moim nickiem lub nazwą mojego bloga to jest to mój zamysł autorski i nikt mnie nie moze zmusić bym tego nie robiła .

Dla strony nie jest to problemem a wręcz podniesieniem statusu strony , ze dobrzy blogerzy kulinarni chcę dodatkowo po za swoim blogiem wstawiac przepisy tu , bo jak ktos widzi , że blogerka istnieje na tej stronie to znaczy , że warto tu być .

W interesie strony jest moim zdaniem osiagnięciami swoich użytkowników .

I co najważniejsze Bernika nie podaje w podpisie adresu internetowego do bloga czyli nawet nie reklamuje go - tylko oznacza swoja nazwą.




zmieniono 2 razy (ostatnio 11 sie 2012 16:16 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu