Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Jolanta27
  • Jolanta27

  • Posty: 114
  • Przepisy: 70
  • Artykuły: 2
Bahus napisał(a):

Po co ripostować? Mój post był bardzo ogólny a nie adresowany do konkretnej osoby.
Masz rację. Trzeba było olać. Mnie nie denerwuje jak ktoś dodaje przepisy z książek... nie cierpię tylko "cwaniactwa" i "kombinatorstwa"

Ja na pewno cwaniakiem ani też kombinatorem nie jestem. Początkowo zdjęć nie dodawałam, a to jak pisałam z powodu takiego,że obecnie nie mam czasu na gotowanie, które kiedyś było moim ulubionym zajęciem. Potem dodałam zdjęcie i osoba, która nie była jego autorką wytknęła mi, że zostało skopiowane od niej, tymczasem nie przyznała się do tego, że większość swoich przepisów spisuje łącznie ze zdjęciami z "Przyjaciółki" i do dziś ma się na tym portalu całkiem dobrze.
Potem jednak zobaczyłam, że dużo zdjęć tu gości z gazet, co gołym okiem to da się zobaczyć, stwierdziłam, że też będę dodawać, bo ja osobiście wolę przepis przeczytać ze zdjęciem i nie obchodzi mnie to czy to jest akurat ze zrobionej przed chwilą potrawy czy z innego źródła - ważne (przynajmniej dla mnie było to by coś na tym zdjęciu było widać) bo są i takie zdjęcia, że są tak fatalne , ze faktycznie lepiej, żeby ich wcale nie było. Dziś tak z ciekawości polatałam trochę po tych portalach kuchennych i zobaczyłam tam wiele znajomych zdjęć. A przy okazji Bahusie faktycznie kuchnia24h.pl dodała zdjęcia z claudii a w miejscu gdzie na oryginale był tekst.. oni dali swoje logo. Ciekawa jestem jak to nazwac. A poza tym ja nie od nich kopiowałam, bo pierwszy raz ten portal dziś na oczy zobaczyłam (nie mam czasu na latanie na co dzień po portalach takich czy innych), tylko skanowałam, szkoda było wysiłku, żeby mój przepis zainspirowany przez claudię był wyobrażalny. Piszę" mój przepis" bo zawsze był napisany tak jak go robiłam kiedyś. No oczywiście zostałam posądzona o to, że został zmieniony dla niepoznaki. Ja mam czyste sumienie i zostawiam Was z tymi, którzy pewnie tera takiego mieć nie będą.
A to może Wam coś przypomina? To tylko namiastka. Dochodźcie czyje. To ulubione zajęcie dla pilnujących porządku.
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu