Typowe dla zodiakow zachowanie w kuchni...

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Typowe dla zodiakow zachowanie w kuchni...

Agi
  • Agi

  • Posty: 19
  • Przepisy: 13
  • Artykuły: 0
matri13 napisał(a):

widzę,że żaden lew się nie odzywał,więc może ja odświeżę temacikw kuchni jestem totalną bałaganiarą(niestety)wszystko jest jak w kawałach tzn.np.kawa w puszce od herbaty,kakao w puszce od wegety,herbatki w puszce po mleku w proszku itd..ciągle w tej samej szafce,ale za każdym razem w innym miejscu..po gotowaniu kuchnia wygląda jakby przeszło przez nią tornadoale po skończonej pracy sumiennie po sobie sprzątam..nienawidzę kiedy np.panierka wejdzie mi pod paznokcie,po każdym opanierowanym kotlecie muszę umyć ręce oczywiście mam spodnie,w których urzęduję tylko i wyłącznie w kuchni,bo ręce tak czy siak(choćby po umyciu) wycieram właśnie w nie


Ja tez jestem zodiakalnym Lwem... I muszę przyznać, że kilka kwestii się zgadza również jestem totalna bałaganiara w kuchni Zawsze obiecuję sobie, że będę zmywać i wycierać wszystko na bieżąco, ale z reguły robię to po zakończeniu gotowania różnica jest tylko taka, że kawe i inne przyprawy mam ładnie poukładane w słoiczkach i wyeksponowane na szafce co do panierki pod paznokciami mam dokładnie tak samo! Myślałam, że to jakaś moja obsesja Wciąż myję ręce i wydłubuje ja po każdym kotlecie Mój sposób na brudzenie wszystkiego wokół i wycieranie rączek "w siebie" to przewieszona przez pas ściereczka, z której co chwile korzystam Widzę, że jest trochę prawdy w tym, że zodiakalne znaki zachowują sie w kuchni podobnie

zmieniono 1 raz (ostatnio 06 lip 2010 20:39 przez Agi)

Odpowiedz na/ edytuj Typowe dla zodiakow zachowanie w kuchni...