Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Babciagramolka
To teraz ja . Wstawiam przepisy na kilka stron kulinarnych i jedno co moge powiedzieć - wszędzie tam gdzie jest ocenianie przepisów wcześniej czy później zaczynaja sie niesnaski. Zawsze znajdzie się ktoś kto kliknie na 1 żeby komuś ,, dokopać " .Sama z przyjemnościa stawiam 5 przepisom które mi się podobają .
Co do ilości wstawianych przepisów. Jestem na stronie od 2 dni. Opracowanych ze zdjeciami i wstawionych na inne strony mam ok 1000 przepisów . Gotuje od 35 lat . I tyle czasu zbieram przepisy .Zdjęcia robię od 2 lat . Mówicie ,ze nie można ugotować 150 potraw miesięcznie .Kochane - to jest mało. Jadamy 5 posiłków dziennie ( licząc w tym II śniadanie i podwieczorek ) . Do tego napoje. Obiad składa się z kilku składników .Przykładowo : Zupa krem z czegoś tam , ryba jakoś , ziemniaczane puree z .....( cebula, jabłko, gruszki, brukiew...) , surówka .Dziennie robię og 6-10 różnych rzeczy . Część jest nowa , część nie opisana i bez zdjecia , a część z dań które już wstawiłam .To ile to daje miesięcznie ? Zastanówcie się - sami też tak macie .Robicie sosy , dipy, desery , zapiekanki, ciasta .I wcale nie trzeba na to wiele czasu. Gotowac i tak gotujemy. Wystarczy kartka papieru i długopis w kuchni by spisywac na bierzaco to co sie robi. Potem aparat na stole jak się podaje . A potem 10 minut przy komputerze by ściągnąć zdjecie i wpisac przepis. I już . A wstawiamy kiedy nam przyjdzie do głowy.
A wracając do punktacji- każdy konkurs wywołuje emocje i to nie zawsze pozytywne .

Odpowiedz na/ edytuj Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)