Użytkownicy, przepisy i komentarze

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Użytkownicy, przepisy i komentarze

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
misia5 napisał(a):

zewa napisał(a):

Już dość dawno temu zauważyłam, że na Gotujmy jest cała masa użytkowników, którzy nie mają ani jednego przepisu. Dodają natomiast negatywne komentarze do przepisów i wątków na forum. Mnie samej zdarzyło się to robić, ale miałam ku temu podstawę ( źle napisany przepis ). Jednocześnie mam dużo przepisów, które również można oceniać i nawet przyjmę na klatę ujemne uwagi. Ale chodzi mi w szczególności o tych właśnie " użytkowników ", których poczynań kulinarnych nie możemy ocenić, a Oni oceniają innych i to w przeważnie negatywny sposób. Moim zdaniem miano użytkownika tego portalu powinny mieć osoby z minimum 50 swoimi przepisami. Ale powinny być to rzeczywiście przepisy i zdjęcia, a nie takie typu: wymieszać i wlać na patelnię. Myślę, że w pewnym stopniu zniechęciłoby to osoby nie lubiące gotować i odechciałoby się im docinek i bezsensownych komentarzy. Może nie mam racji w tej sprawie, dlatego proszę o Wasze opnie.


To ja w takim razie wg tych zasad nie mogę być użytkownikiem Gotujmy bo mam mniej niż 40 przepisów

Misiu to tylko taka propozycja i absolutnie nie chodzi mi o Ciebie, może ten pułap rzeczywiście podałam za wysoki. Chodzi mi o to aby skrócić te wszystkie komentarze osób będących tu dla złośliwości. A Ty do takich nie należysz. Mam nadzieję, że tym pułapem Cię nie uraziłam.

Odpowiedz na/ edytuj Użytkownicy, przepisy i komentarze