W trosce o miłą atmosferę na stronie

Obserwuj wątek

Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
msewka napisał(a):

Buniu, masz wiele mądrości życiowej i dobrze, że studzisz atmosferę.Masz rację, w necie, tak jak w realu ludzie są różni i nigdy do końca kogoś nie rozgryziemy.
Ja też jestem w głębokim szoku, że Misia dostała taki post i to od osoby, którą lubi (ew. -ła) , a co do kubeczków to już dawno nie ma takich nagród za konkursy, tylko za awanse.Nie staram się nikogo oceniać, nie wiem, jaki jest powód takiego komentarza.Myślę, że Misia i ta osoba powinny się dogadać i wyjaśnić, albo po prostu się unikać i tyle.Co do innych osób, które piszą złośliwe rzeczy to lepiej nie reagować, ale czasami się nie da, bo człowiek jest tylko człowiekiem.Bunia ma rację, piszmy do Niej o negatywnych sytuacjach i nie wdawajmy się za bardzo w polemikę , bo nigdy dobrze się to nie kończy.
Buniu podarowałabym Ci kwiatuszka, ale za daleko, to choć taki symboliczny przyjmij.

Ewa, mylisz się, jeśli myślisz, że zmieniło coś przyznawanie nagród za awanse a nie za przepisy! Nowi użytkownicy w ciągu jednego tygodnia awansują na Mistrza Kuchni! Przepisy są w większości tak denne, że nawet sprawdzać pod kątem plagiatów nie ma potrzeby! Wydaje mi się, że teraz jest jeszcze gorzej. Kiedyś jury i inni użytkownicy jak oceniali, tak oceniali ale oceniali. Teraz wystarczy wklepać ok. 100-150 byle czego i blender i kubeczek termiczny jest! I korzystają z tego do przesady! Owszem, przybywa użytkowników, ale jak bardzo zaniża się poziom strony! Jeśli możesz, wyjaśnij mi po co mamy zawalać Bunię jakimi swarami na stronie?! Zgłaszamy plagiaty + bieżąca praca i Bunia ma dosyć! Zawsze można do Niej zwrócić się o radę, to prawda i jak wiem ze swojego doświadczenia zawsze pomoże, ale w skrajnych przypadkach o wyciągnięcie konsekwencji powinnyśmy się zwracać do Tit. To ona podejmuje decyzje np. o usunięciu czyjegoś konta.

Odpowiedz na/ edytuj W trosce o miłą atmosferę na stronie