W trosce o miłą atmosferę na stronie

Obserwuj wątek

Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Babciagramolka napisał(a):

Trochę prywaty . Uaktywniło się grono ,, specjalistów " - i to akurat jest normalne tyle że zaczynają się bawić testując cierpliwość sprawdzających przepisy , a i moją tolerancję na zaczepki. No cóż jeśli kogoś to bawi to gratuluję poziomu . Wyprowadzić się z równowagi nie dam , co najwyżej będę mieć więcej roboty. Trudno.
A tak przy okazji wpisywanie w profilu w części widocznej tylko z panelu Admina - ,, gramolkacipa " nie wywołuje u mnie szału a pusty śmiech. Widać bardzo komuś przeszkadzam jeśli się do takich gestów posuwa . - i nawet nie mam zamiaru prosić o blokadę tego konta- niech sobie będzie a ten co go stworzył przy okazji się sam wsypie i będzie wstyd .

A do wszystkich - dziękuję wszystkim którzy czynnie wspomagają sprawdzających - to na prawdę duża pomoc a przede wszystkim sygnał , że użytkownicy strony akceptują naszą pracę i nie tolerują kopiarzy , awanturników i chamstwa . Pięknie dziękuję .

Dołączam się do tego co napisała Bunia.Co do cierpliwości też (mimo, że prywatnie "narwana") spokojnie zniosę prowokacje wszelkie, a jest ich ostatnio sporo. Widząc to, o czym napisała Bunia byłam w szoku. Nie wiem gdzie jest ( i czy jest ) granica braku szacunku człowieka dla człowieka i zwykłego chamstwa. Kto jak kto, ale łagodna, zawsze wszystkich broniąca Bunia, nie zasłużyła na takie traktowanie.Wstydzę się za osobę, która to zrobiła.
I ja chciałam dołączyć się do podziękowań dla wszystkich, którzy nam pomagają.Dziękuję bardzo za już i proszę o więcej!

Odpowiedz na/ edytuj W trosce o miłą atmosferę na stronie