W trosce o miłą atmosferę na stronie

Obserwuj wątek

Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Babciagramolka
Sandra S napisał(a):

Nie widze tutaj Pani skopiowanych tekstow - odpowiedzi - "zgubily sie po drodze' czy co ? - tylko fragmenty - wybranych ! Taki wybor jest celowy - prosze nie uwazac czytelnikow za osoby nie myslace i poprawic - ominiete najprawdopodobniej celowo. Oczekuje silnego dzialania, nie pozostawi Pani "suchej nitki" na nikim kto osmieli wyrazic swoja opinie o takim zachowaniu - jestem pewna.


Pani Sandro - proszę się dobrze zastanowić o co Pani prosi .Czy na pewno chce Pani bym podała do publicznej wiadomości co i jak Pani Barbara pisze ? Czy chce Pani bym zacytowała to co napisałam do Pani Barbary ? Czy to ja albo ktoś z tej strony wszedł na bloog Pani Barbary i zaczął ją krytykować ? Czy to któś z nas wymyślał którejś z Pań od ,, durnych Polek " ( to akurat jedna z Pań zrobiła nie Pani barbara ) .Nie staram się niszczyć Pani Barbary. Jak już pisałam usiłowałam jej wytłumaczyć na Prywatnych Wiadomościach , że nie można wchodzić na stronę i stawiać się w roli eksperta krytykując innych .A to Pani Barbara zrobiła - weszła w dział kuchnia grecka i krytykowała przepis za przepisem hurtem ( fakt chyba 3 pochwaliła ) .Proponowałam by wypowiedział się na temat kuchni greckiej na forum , by dała użytkownikom szansę poznać się jako autentyczny spec od kuchni greckiej , byśmy mogli ja polubić i jej zaufać .Nie zrobiła tego - dalej brnęła w krytykowanie .Mało tego pojawiła się Pani i Szczurek i zaczął się frontalny atak. Potrafię zrozumieć , że wiedząc więcej o Pani Barbarze usiłujecie jej bronić za wszelką cenę - ale my nie wiemy co jest powodem takiego zachowania i bronimy swojej strony i spokoju na niej .
Jeszcze raz powtarzam - nie chodzi o to , że Pani Barbara skrytykowała ileś przepisów na tej stronie ale o sposób w jaki to zrobiła .Myślę , że nie muszę Pani cytować tego co pisałam do Pani Barbary . Nie ma sprawy mogę te teksty przesłać Pani na Prywatne wiadomości . Świadomie nie cytowałam tu całości tekstów swoich czy Pani Barbary. Ale nic nie stoi na przeszkodzie bym to zrobiła - tylko czy na pewno tego chcecie . Proponuję by napisała mi Pani na Prywatne Wiadomości w czym jest problem - wszyscy wiedzą , że jak ktoś prosi o dyskrecję to takie wiadomości pozostaja tylko do mojej wiadomości .Wiele osób miało na tej stronie różne problemy - z niektórymi sobie wspólnie poradziliśmy i wiedzą o tym wszyscy , że najpierw usilnie przekonuję kogoś na PW by mu uzmysłowić ,pomyłki , nieznajomość Regulaminu strony , Praw autorskich itp. Mediuję pomiędzy użytkownikami .Dopiero jak nie daję rady stawiam sprawę do rozstrzygnięcia Moderatorowi lub opisuję ogólnie problem na forum pozostawiając ustosunkowanie się do problemu użytkownikom - bo może być i tak , że to ja nie mam racji i ogólne odczucie jakiejś sprawy przez użytkowników jest inne niż moje . Ale nie wymyślam nikomu , nie obrażam nikogo .
Jeszcze raz powtarzam jeśli jest jakiś problem i z tego powodu tak gwałtownie stajecie w obronie Pani Barbary ( Pani i Sczurek ) to proszę mi o tym napisać - spróbujemy coś na to poradzić - ale proszę nie gnębić użytkowników .
Znam profil ( a w każdym razie wydaje mi się , że znam- prawie z 99 % pewnością ) Szczurka z Facebooka i miałam w ulubionych bo muszę przyznać , ze z przyjemnością czytałam przepisy .. Z tego też profilu i blooga Pani Barbary można łatwo wyciągnąć wnioski kto jest kim dla kogo ( w waszej trójce ).Rozumiem , że macie jakiś powód do tak gwałtownej i irracjonalnej reakcji - ale wystarczyło napisać do zainteresowanych osób z wyjaśnieniem i prośbą by nie reagowały ( bo przecież różnie w życiu bywa )- a nie podgrzewać atmosferę . Ludzie są w stanie zrozumieć każdą argumentację pod warunkiem , ze się ich nie obraża , nie poniża , nie poucza a zwyczajnie z nimi rozmawia .
Proszę to sobie przemyśleć - ja na prawdę nie chcę nikogo gnębić - ale i nie pozwolę na to by próbować obarczyć mnie winą za tą awanturę ..

I jeszcze jedno- nie Pani Babcia a Babciagramolka lub Bunia bo to jest mój nick . I nie siedzę tu by śledzić co też nowego Pani napisze a po prostu mam dziś dyżur na stronie ( tak jak i wczoraj zresztą ) i stąd akurat ja reagowałam wczoraj i reaguję dziś . A użytkownicy ustosunkują się do problemu ( lub nie ) jak będą chcieli i kiedy będą chcieli .
Wychodzi na to , że obie będziemy miały urozmaicony dzień . W takim razie miłego dnia



zmieniono 1 raz (ostatnio 24 paź 2010 12:32 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj W trosce o miłą atmosferę na stronie