W trosce o miłą atmosferę na stronie

Obserwuj wątek

Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
elzbieta8960 napisał(a):

Ja juz napisalam do Tit,,,,mam nadzieje ze ktos sie tym zajmie,nie moze tak byc aby przypadkowe osoby wchodzily sobie tak z marszu krytykowaly, pouczaly a przede wszystkim obrazaly.Stanelam w obronie Luna19 i zostalam potraktowana 1(p.Basia) oraz komentarzem (Pani Zima - zastanawiam sie czy to nie jedna z tych greczynek pod nowym nickiem). P.Basia uwaza sie za kulturalna, inteligentna osobe znawczynie kuchni greckiej ,wlasnie pokazala cala swoja kulture,stawiajac 1 i krytykujac.A znawczynia kuchni greckiej napewno nie jest chyba ze tylko swojej ,tu mam na mysli skrytykowana musake Luna19.P.Basia sie myli ,musaka nie rozni sie tylko zastosowanymi przyprawami ale roznym wykonaniem w zaleznosci od regionu w ktorym ja robia , nie ma sztywnych ram.W komentarzach do musaki Luny 19 podalam link do filmiku na ktorym Grek pochodzacy z okolic Salonik przygotowuje musake z miesa wolowo- wieprzowego , baklazanow SMAZONYCH ,SMAZONYCH ziemniakow i smazonej cukini....wszechwiedzaca p.Basia powinna sobie to ogladnac ( a moze sobie juz ogladnela i dlatego dostalam jedynke?

Elu, zgadzam się z Tobą, tylko zadaj sobie pytanie czy te osoby są PRZYPADKOWE.

Odpowiedz na/ edytuj W trosce o miłą atmosferę na stronie