W trosce o miłą atmosferę na stronie

Obserwuj wątek

Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Babciagramolka
yola napisał(a):

Ja już nie wiem.To wygląda jak jakiś sabotaż Co raz to nowe ananasy nas odwiedzają po to żeby hurtowo wstawiać 1 i zadzierać z innymi.O co w tym wszystkim chodzi?Takiego natłoku trolli jeszcze nie było.


Uważajcie - bo to zaczyna wyglądać nieciekawie . To , ze dostajemy głupie komentarze lub 1 ( nie ważne od kogo ) to nic - różnie bywa, jednemu się podoba drugiemu nie . Ale jak zaczyna to być hurtowe i u wielu osób to już gorzej . A jeszcze gorzej , że te same osoby zaczynają Nas dzielić .Jednym ,, walą " hurtowo 1 i zaczepiają ich na forum lub w komentarzach , a drugich ,, głaszczą " i stawiają 5 też hurtowo.
Boję się teorii spiskowej że zaczniemy różnie patrzeć na te same osoby .To może być próba sklócenia strony .Mam nadzieję , że się tak nie stanie .
Kochani- nie dajcie się - nie może być tak , że wejdzie ktoś sfrustrowany i obrażony na cały świat na stronę i będzie niszczył czyjąś pracę . Ciekawa jestem jak by to było jak by ktoś zaczął w ,, odwecie " niszczyć czyjś bloog , profil na Facebooku albo co tam kto robi - internet wcale nie jest taki anonimowy jak się niektórym wydaje .O informatyka wcale nie trudno - namierzyć fikcyjne konta też wcale nie jest tak trudno .

Odpowiedz na/ edytuj W trosce o miłą atmosferę na stronie