Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
msewka napisał(a):

Cieszę się,że ciasto Ci się udało A.B. pomimo że nie podałam w przepisie 4 jajek w składnikach.Ale na szczęście ktoś wyłapał moje gapiostwo.
Doro,Ciebie serdecznie pozdrawiam i cieszę się,że już w domku jesteś.Zdrowiej nam szybko a wypocząć też zdążysz.Ja wypoczywam a myślami niestety jestem w domu.Teściowa jest w szpitalu,miała zawał i nie wiedziała o tym.Dziś miała przepychane żyły.Męża córka jest z nią i dzwonimy do niej na bieżąco,licząc się z tym,że w każdej chwili może trzeba będzie wracać.
Ale córka też potrzebuje odpocząć przed rokiem szkolnym,więc póki co siedzimy.A może raczej więcej chodzimy.I ciągle tu jest pod górkę.Takie tereny, a kondycja po takich kulinarnych eksperymentach kiepska.
A faktycznie w Solinie teraz pada,choć w dzień pogoda była super.Popłynęliśmy w rejs po Solinie statkiem i bardzo mi się tu podoba.Wolę Bieszczady niż nasze morze,rodzina także.Pozdrawiam Was mocno,pa.

Ewcia , tak mi przykro z powodu choroby tesciowej,nigdy nie wiadomo co sie stanie. Ale badz dobrej mysli i odpoczywaj na urlopie. Pogoda nie jest najwazniejsza jak ma sie dobrze urlop zaplanowany, a napweno kazdy z nas zasluzyl na wypoczynek, wdychaj swieze gorskie powietrze

Odpowiedz na/ edytuj Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P