Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Sarenko to mamy bardzo podobna pogodęJest naprawdę bardzo ciepło jak na koniec pażdziernika,w nocy 12-13 stopni,a w dzien dochodzi do 20,az chce się życ,jak świeci słoneczko i jest ciepło
Msewko ja okularnica już jestem jakieś 25 lat,w tej chwili mam bardzo słabe już szkła(wzrok mi sie dużo poprawił),ale jestem tak przyzwyczajona,ze praktycznie wogóle ich nie ściągam,kwestia przyzwyczajenia
A co do diety kochaniutka to tylko i wyłacznie mniej jesc,małe ilości posiłków,a często.Ja jestem już 4 tydzien na diecie i nie powiem,zeby było łatwo,szczególnie właśnie jak mamy jakies spotkania ze znajomymi,wszyscy jedzą,a ja patrze,ale kazdy zrzucony kilogram motywuje mnie do dalszej diety
Przepraszam teraz za to co napisze mam nadzieję ze sie nie obrazisz,ale jestes głupia,ze zrezygnowałaś z wyjazdu z powodu kompleksów ubrania kostiumu
Gdybyś tylko troche pomieszkała za granica pozbyłabys sie wszystkich kompleksów,chodze tutaj na basen,chodziłam w Niemczech kiedy tam mieszkalam i powiem Ci,ze zawsze sie czulam taka szczuplutkamiedzy tymi wszystkimi niemkami,czy teraz angielkami,tutaj naprwde nikt nie przywiazuje wagi do tego jak wyglada.A Ty przeciez nie jestes gruba(widziałam Twoje zdjęcia)wiec już wogóle Cie nie rozumiem

Odpowiedz na/ edytuj Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P