Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

Jolanta27
  • Jolanta27

  • Posty: 114
  • Przepisy: 70
  • Artykuły: 2
A.B. napisał(a):

Pyza, zwróciło moją uwagę jedno zdjęcie i ta osoba wie ,bo napisałam w komentarzach,możliwe,że pisze też do gazety dlatego na razie zostawiam to do wyjaśnienia,ja niestety nie przetrzymuję całych gazet jedynie inspirujące mnie przepisy,więc trochę ciężko o tytuł pisma,czy wydanie.
Zastanawiające jest to,że została zmieniona nazwa,ale przepis (z kilkoma zmianami w proporcjach) i zdjęcie to samo.Po co więc zmieniać nazwę skoro przepis jest autorstwa Szefa Kuchni w gazecie i tutaj
Polecam obejrzenie tortów!

Dziewczyny widzę, że dyskusja zjeżdża na tematy - może pokrewne ale piszemy przecież w wątku, który rozpoczął Bahus, a konkretnie "wniosek o zbanowanie ewcik89", która zdobywa pkt. za ...? Bahus dał ultimatum, ewcik89 nadal króluje i jak to określił Bahus -" nadal przy prawach" I nikt nic z tym nie robi O zdjęciach możecie się rozwodzić na innym do tego celu przeznaczonym wątku. Ten wątek sluży czemu innemu Jeszcze raz apeluje: Kto jest za odejściem Bahusa i zostawieniu punktacji wątpliwej ewcik89, a kto za pozostaniem Bahusa i zbanowaniem pkt ewcik89 Ja jestem za Bahusem ponieważ na to zasługuje i chyba nikomu nie muszę mówić dlaczego.

Odpowiedz na/ edytuj Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"