Żarty... :D

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Żarty... :D

Babciagramolka
olmanka napisał(a):

wiele już było skarg na użytkowników, którzy piszą przepisy dla nagród... I na razie tego nikt nie zmieni, przepisy przepisami prawie każdy jest dobry. Ja jestem właśnie na tym etapie jak to określiła Bunia "odkrywa gotowanie jajek na miękko i pomidorowej na kostkach bulionowych " i szczerze mówiąc właśnie na tej stronie zaraziliście mnie tą pasją i teraz uwielbiam robić zdjęcia potraw, które przygotuje. Może i nie są idealne, ale przecież niektórzy są dopiero początkującymi użytkownikami, musimy to wreszcie zrozumieć i uszanować. Skargi nic nie dadzą !


Olmanka - ja np. uwielbiam obserwować młodych użytkowników którzy zaczynają od zera . A po jakimś czasie widzę, jak odkrywają , ze do zdjęcia warto posypac zupe odrobiną pietruszki , ustawić miseczkę na serwetce , pokazywać kotlet z dekoracją ( jeśli przepis jest na kotlet ) a nie cały talerz z II Daniem . Jak zaczynałam robić zdjecia to wydawało mi się , że jak ugotuje ekstra zupę to to bedzie widać na zdjęciu . A guzik - sami sobie zobaczcie zdjecia potraw które wstawiałam tu jako pierwsze - są tragiczne .

Mam nadzieję , że za 2 lata jak popatrzę na dzisiejsze zdjecia to też powiem , ze są tragiczne .

Jest jednak różnica miedzy użytkownikiem który się rozwija a takim który ,, idzie w zapatre " i nic go nie interesuje . Zablokuję komuś 30 przepisów - a wstawię 5 to nawet nie zareaguje na to co napiszę czemu zablokowałam tylko wstawi następne 50 z których 30 zablkouję . I tak w kółko . A punktów przybywa - czy to są żarty ? Wątpię .

Odpowiedz na/ edytuj Żarty... :D