Zmiana w punktacji GOTUJMY Z NAGRODAMI

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Zmiana w punktacji GOTUJMY Z NAGRODAMI

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Babciagramolka napisał(a):

...Nadal za mała różnica punktowa . Wychodzi na to , że ja za dzisiejszy przepis na Pstrąga z maślanym sosem i rukolą ( 5 opisanych zdjęć , wyprawa po rybę do sklepu , koszty , czas minimum 2 godziny - bo i zrobic i pstryknąć i opisać ) mam 30 punktów . Tyle samo jest za 2 przepisy bez zdjęć - 15 minut góra pisanie ( lub przepisywanie ) ...
Gdyby za przepis bez zdjecia było 5 punktów to rozumiała bym różnicę .



Buniu przyznam się, że nie bardzo rozumiem Twój tok myślenia. Przecież zdobywane wirtuale nie są wynagrodzeniem za pracę i poniesione koszty. To że wydałaś większą sumę za produkty i poświęciłaś więcej pracy niż ktoś co dodał świetny przepis lecz bez zdjęcia wcale nie znaczy, że "musisz" za to dostać dużo więcej niż ten ktoś. Przecież obiad ugotowałaś dla siebie i rodziny, a przepis i zdjęcia dodałaś również na różnych innych portalach ( w tym na swoim bardzo fajnym blogu) nie wymagając nic w zamian. Gotujmy.pl to portal gdzie przede wszystkim powinna liczyć się pasja i bezinteresowność. Jesteśmy tutaj gośćmi i niestety jak nam się coś nie podoba to możemy przepisów nie dodawać. Fajnie jest coś wygrać ale jak ktoś nastawia się tylko na profity i zyski to niech ruszy na "polowanie" na strony, które za świadczone usługi (również dodawanie zdjęć i przepisów) płacą. (Sam sprzedaję zdjęcia na jednej takiej stronie). Jasne że należy walczyć z chałą i cwaniactwem i od tego są Admini i Moderatorzy ale swoich interesów, myślę, że nie powinno się lansować wyżej tylko dlatego, że jest się bardziej utalentowanym i ma się więcej czasu na oddawanie się swojej pasji.
Nie gniewaj się Buniu ale takie jest moje zdanie. (Co wcale nie musi znaczyć, że mam rację).

PS Moje powyższe uwagi dotyczą nie tylko Buni ale również Pyzy i innych "niezadowolonych" osób.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Zmiana w punktacji GOTUJMY Z NAGRODAMI