Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Babciagramolka
Brawo Może jak wszyscy będą zgodni co do tego , że plagiat jest po prostu nie etyczny małymi kroczkami zwrócimy uwagę na problem jaki stanowi ,, skopiuj-wklej " .
I zaraz uprzedzam głosy które mogą się pojawić , że to ,,polowanie na czarownice ".Nie prawda . Nie chodzi przecież o to by nie robić nic innego tylko nawzajem sprawdzać swoje przepisy - ale o zasadę .Obcujemy ze sobą od dawna ( niektórzy krócej inni dłużej ) - mogę powiedzieć , że rozpoznaję już po sposobie podania, zastawie , dekoracjach czyje to zdjęcie To tak jak bym na ulicy spotykała znajomego .Podchodzę - chcę się przywitać a on mówi , że jest kimś innym .Widzę czyjś znany mi przepis - chcę napisać komentarz a tu autor inny . Głupio.
Prawda jest taka , że jak się nie chce samemu ugotować , zrobić zdjęcia , napisać przepisu to znaczy , że się nie ma serca do gotowania .To po co włazić na kulinarne strony ? Ja jak się na czymś nie znam to się na ten temat nie wypowiadam .Są tysiące innych rzeczy którymi można się interesować na które się zna .
Jestem za tym by każdy wyłapany i udowodniony plagiat był zgłaszany do usunięcia ( na każdej stronie ) - a ktoś kto robi to nagminnie i nie zwraca uwagi na innych nie powinien być bezkarny .


zmieniono 1 raz (ostatnio 14 kwi 2010 14:51 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu