Pierwsze smaki

Obserwuj wątek

Odp: Pierwsze smaki

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Ja pamiętam jak człowiek był dzieciakiem - była sałatka ziemniaczana przygotowana na święta, tak odświętnie obłożona majonezem, i tak jak dzieciak człowiek wetknął palec ale zamiast sałatki nabrało się samego majonezu - to dopiero mi minę skrzywiło, jak to można jeść ten tłuszcz... dopiero po kilku latach zauważyłem, że sałatka jest inna w środku i po spróbowaniu okazało się... wiadomo co.

Z piwem - to tu kilka lat temu kupiłem piwo Steel Reserve tzw. 12 pack, skrzynkę z 12 puszkami piwa, którego nigdy przedtem nie spróbowałem i moja pierwsza myśl po spróbowaniu była - why would anybody ever drink something like this - google tłumaczy w ten sposób: dlaczego ktoś kiedykolwiek pić coś takiego - chyba jest to samo przez się zrozumiałe, jak to piwo się spróbuje pierwszy raz to pierwsza myśl, która przychodzi do głowy - wylać do zlewu i nigdy już tego piwa nie tknąć jak długo człowiek będzie żył, no ale... jak już się kupiło to trzeba wypić i długo nie schodzi jak się człowiek przyzwyczai do tego smaku piwa.
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Pierwsze smaki