Popołudniowe ploteczki

Obserwuj wątek

Odp: Popołudniowe ploteczki

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Ojejjq jejq jejq, ale mi naslodzilas, ale masz calkowita racje, jestem Mistrz nr 1
Zartuje Ciesze sie, ze sie udala i ze Wam zasmakowala ))) Nawet bardzo sie ciesze i jest mi ogromnie milo, dzieki Twojej pochwale, popluskam sie jeszcze troszke w samouwielbieniu, w koncu taka okazja nie wiadomo czy jeszcze sie kiedykolwiej powtórzy
No dobrze, napluskalam sie i wystarczy. Ciesze sie, ze mi zaufalas i wyprobowalas ten przepis. Moja polowa, bardzo lubi banany i ciasta z bananami, ale nie kazdy za nimi przepada, sa rozne gusta. Pamietam, ze gdy bedac w jakims miejscu, trzeba bylo lub wypadalo sprobowac ciasto z kakaowa polewa... zawsze robilam tak: kladlam kawalek na swoim talerzu, zaczynalam jedzenie od spodu ciasta, a wierzch zostawialam. Pamietam nawet, jak kiedys robilam polewe kakaowa, mieszajac lyzka w garnku, mialam kwasna mine :/ A czekoladke, ta prawdziwa lubie, dlatego tez dodalam ta polewe, jako osobny przepis. Mam nadzieje, ze wiecej osob ja odkryje i przekona sie do niej, bo jest prosta w przygotowaniu, a nieporownywalnie lepsza od kakaowej.

Odpowiedz na/ edytuj Popołudniowe ploteczki