Popołudniowe ploteczki

Obserwuj wątek

Odp: Popołudniowe ploteczki

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Dziekuje Wam dziewczynki z calego serca za wsparcie, jestescie kochane, cmok
Kingo, zazdroszcze Ci przyjazdu mamy,bo sama chcialabym aby tesciowa mojego meza do nas przyjechala, namawiamy ja usilnie, ale nikt nie chce jej puscic, bo dom i sklep jest na jej glowie
A ja dzisiaj mialam bardzo ciezki poranek, kiedy przyszlam o 8 rano na przerwe do domu, moja corcia wstala rozpalona i poszla zwymiotowac... pozniej czekalam kolejne 2 godz by pojsc do domu i zobaczyc moje male chore szczescie... okazalo sie, ze miala 38,5 temp, ale od tamtego czasu (po przyjeciu paracetamolu) nie miala goraczki, bawimy sie caly dzien, urzedujemy razem w kuchni - pocieszka nawet obierala jajka, smarowala mi forme do pieczenia, obierala banany i kroila nozem plastikowym, ach jak fajnie miec dziecko, tylko zeby nie chorowalo Choc teraz sobie spiewa i tanvczy
Dzisiaj w pracy wszyscy mnie pytali o Sare, i jest mi lepiej jak sie wszystkim wyzalam!
A dzisiaj moj mezus zrobil mi swietna niespodzianke - nie dosc, ze wysprzatal domek, ugotowal obiadek, kupil malej gazetke i lekarstwo, bawil sie z mala to jeszcze przywiozl malego, 8-tygodniowego, slodkiego koteczka i powiedzial:nowy czlonek rodziny, musze wrzucic jego(jej) fotke!

Odpowiedz na/ edytuj Popołudniowe ploteczki