Poradźcie

Obserwuj wątek

Odp: Poradźcie

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Ja mam i komputer "stacjonarny" i laptopa,bardziej jestem zadowolona z laptopa ale jestem osobą dorosłą wiec dostrzegam więcej zalet i to nie prawda że na laptopie nie można ogladać filmów i słuchać muzyki ja na swoim to wszystko moge robić ale tez nie kosztował tak mało. Dziecku lepiej kupić "stacjonarny".Dziecko wiadomo jak to dziecko przy komputerze robi wszystko-je,pije itp... jeżeli na laptopa coś wyleje to już po nim a w "stacjonarnym" wymieniamy klawiature i po kłopocie.Klawieture można wsunąć pod biurko (bo jest na to miejsce) i dziecko ma więcej miejsca na biurku żeby np. rozłożyć książki do nauki.Laptop jest delikatniejszy.Dziecko w takim wieku nie potrzebuje aby zabierać komputer na podwórko,do szkoły czy gdzie indziej.Lepiej te pieniążki które są przeznaczone na laptopa wydać na "stacjonarny"-porządny zeby dziecku służył przez conajmniej kilka lat a nie żeby trzeba było go wymieniać za rok bo okaże sie juz zabytkiem.Trzeba pamiętać o tym że co roku są nowości i nie nadążymy za nimi.

Odpowiedz na/ edytuj Poradźcie