Problem techniczny

Obserwuj wątek

Odp: Problem techniczny

Babciagramolka
Dziewczyny nie szalejcie proszę - dajmy czas nowemu kierownictwu .Też jestem zdania ,że zatrzymywanie przepisów i zdjęć na siłę nie ma sensu - bo co z tego ,że iles przepisów zostanie kiedy zdenerwowani użytkownicy znikną . Na kazdej stronie jest coś co nam się nie podoba - ale to przecież czyjas strona i on decyduje . Z tego co widze to zebrało się tu grono pasjonatów - może warto po prostu podyskutować z moderatorami co my o czymś myślimy i wypracować taki profil strony który będzie korzystny dla właścicieli a nam da zadowolenie .
Prawda jest taka ze strona musi na siebie pracować ( reklamy, linki sponsorowane itp ) . Jezeli nie są to takie wpadki jak z oliwą hiszpańską to mnie osobiście to nie przeszkadza .Czasem akurat taka reklama komus sie przyda - byle nie właziła nachalnie w przepisy .
Akurat teraz jest wyświetlana reklama Łap-Polu - firmy wedliniarskiej. Z przyjemnością napisałam komentarz do tego bo tak się składa że wygrałam w ich konkursie i dostałam w nagrodę ich kiełbaski .Po prostu pycha - jak swojskie . Myślę ,ze warto byśmy my też polecali różne produkty .Ja na przykład z takiego polecenia zainteresowałam się suszoną żurawiną .
Pomyślcie nad tym co by nas ucieszyło - jakie zmiany , a co nas martwi .Napiszcie o tym . Popracujmy wspólnie .

Odpowiedz na/ edytuj Problem techniczny