Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Problem z dodawaniem zdjęć

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
chylcia napisał(a):

Witam, wczoraj już pisałam o tym na forum, ale nie potrafię odnalexć ani wątku ani odpowiedzi. MAm problem z dodawaniem zdjęć. W trakcie wpisywania opisów wyświetla się przy każdym ze zdjęc informacja "zapunktowane", jednak po dodaniu przepisu opisy do zdjec przestawiaja sie, albo urywaja w polowie i ta sama urwana polowa wedruje do nastepnego zdjecia, wiec konczy sie na tym, ze conajmniej 2 ze zdjec maja urwany, niekompletny i niepasujacy do zdjecia opis. Po edytowaniu przepisu czasami zmiany sie zapisuja, a czasami robi sie jeszcze gorzej. Oczywiscie wiaze sie to takze z tym, ze nie dostaje punktow za zdjecia. Przepis z kotletami z feta i szpinakiem od wczoraj edytowalam juz 5 razy, a mimo to nadal wpisuja sie bvledne opisy. To samo bylo z dodawanymi wczoraj innymi przepisami, ale w trakcie edycji wszystko sie zapisalo. Ten sam problem mialam z dodanym wcześniej przepisem z kaczką w sosie pożeczkowym. Nie wiem co z tym zrobić, a bardzo mnie to irytuje, prosze o opowiedz pozdrawiam serdecznie



Pisałam o tym w wątku http://forum.gotujmy.pl/wirtuale-za-zdjecia,watek,252409.html

Nie wstawiaj przecinków i kropek w opisach.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy