Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

Obserwuj wątek

Odp: Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Pisanie rodzinnej ksiazki kucharskiej, to swietna sprawa. Kiedy o tym mysle, sama bardzo chcialabym dostac szanse wspolpracy rodzinnej, aby wspóltworzyc takie dzielo. Ale tak sie sklada, ze moja babcia nigdy nie lubila gotowac i odkad pamietam, zawsze smazyla mi frytki. Moja mama to juz co innego..ale ona raczej nie lubi towarzystwa w kuchni, jest zbyt duza indywiduwalistka i dodatkowe lapki, by ja tylko draznily, robi wszystko bardzo szybko, czasami trudno za nia nadazyc No i jest monogamistka pod wzgledem przypraw, to sól stanowi najwazniejszy element w ostatecznym doprawianiu dania. Choc oczywiscie nie uwazam, aby przyprawy byly najwazniejsze, ale z pewnoscia stanowia wazny element. Mysle, ze ja i moja mama to dwa rózne swiaty: ja uwielbiam eksperyenty, urozmaicenia, preferuje lekka kuchnie, calkowicie rozna od upodoban mamy, czyli miesa smazonego, sosów, dan bardzo tradycyjnych... Wlasciwie te wszystkie znane kazdemu potrawy, dawno mi sie przejadly i moze stad sie wziely moje kulinarne poszukiwania nowych smaków

Odpowiedz na/ edytuj Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?