Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: przepisy

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
Mam już tego dość! Po raz trzeci w tym tygodniu zostałam oszukana na 5pkt. Może to nie dużo, ale jak sobie pomyślę, że robię 5 zdjęć, rózne etapy itd, zmniejszam je, opisuje (zawsze powyżej 40 znaków), a później dostaje tylko 25 pkt bo system po prostu ucina opisy, to chce mnie trafic!
Edytowałam dziś przepis https://gotujmy.pl/deser-z-jagodowa-konfitura,przepisy,137274.html, ponownie wgrałam zdjęcia, ponownie wszystkie 4 zdjęcia opisałam i pojawił mi się zielony komunikat 'zapunktowane' i co? i otrzymałam 25 pkt, a jak wejdę w zdjęcie jest tylko fragment tekstu który wpisałam. Wiem, że to wina systemu a nie moderatorów, ale to nie pierwszy raz i takie probelmy juz były pół roku temu i nic się z tym nie zrobi. 5 punktów to nie dużo, ale jeśli już poraz 7 od pewnego czasu otrzymuje tylko po 25 pkt za 5 opisanych zdjęć, a ktoś inny w tym czasie doda 5 przepisów bez zdjęć i ma 4 razy więcej punktów niż ja, to az się człowiekowi odechciewa dodawać przepisy ze zdjęciami. Bo po co ja mam dodawać zdjęcia, dodawać jakieś głupie opisy na 40 znaków ktorych i tak nikt nie czyta, a ktoś za przepisywanie książek ma dużo więcej korzysci..;/ Chcę prezentować własne potrawy, przykladam się do robienia fotografii, ale mam wrażenie że rzetelni użytkownicy strony nie są wogóle doceniani na tej stronie. Za dodanie 5 zdjęć potrawy jesteśmy wynagradzani o jedyne 5pkt więcej niż 'łowcy nagród' dodające bezsensowne przepisy

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy