Przepisy konkursowe

Obserwuj wątek

Odp: Przepisy konkursowe

Babciagramolka
A ja biorę udział w konkursach bo mnie to motywuje do użycia jakiegoś produktu ( jest szansa że mi się spodoba ) , zrobienia dań ,, na temat " , dekorowania ,,w temacie " .Mam fantastyczną zabawę , próbuję nowych produktów - a gotowac i tak przecież gotuję to co mi za różnica czy zrobię coś w temacie jakiegoś konkursu czy nie .
Np aktualny konkurs EKO .Ksylitol używam bo Mama jest cukrzykiem , niektóre produkty ekologiczne kupuję ( pewnie że nie pojadę akurat do tego sklepu - ale może skorzystam kiedyś z ich oferty internetowej - a nie trafiła bym pewnie na nią gdyby nie konkurs ) .Z przyjemnością pomyślę po Świętach o wykorzystaniu mąki razowej ( na bieżąco też używam ) .Uczestnictwo w konkursie mobilizuje .To tylko zabawa .A jak miło brać udział w konkursie w którym spotyka się znajomych - pojawiają się wspaniałe pomysły .I nie ważne kto wygra - ważne , ze się uczestniczy w czymś ciekawym .
A jesli chodzi o to o czym pisze Henia .Pewnie , że wstawianie przepisów skopiowanych jest naganne zawsze .Oczywiście .Ale jeśli ktoś to robi ot tak sobie ( podbudowuje swoje Ego , chce się pochwalić , chce zaistnieć na stronie) - to jest to w jakiś sposób do zrozumienia .A wstawienie cudzego przepisu na konkurs to już jawne oszustwo .
A do brania udziału w konkursach gorąco wszystkich zachęcam bo to olbrzymia frajda zostać docenionym .I ,,przerost ambicji " jak to nazywa Henia niektórych nic tu nie pomoże - jak się nie wstawi czegoś dobrego to szanse na wygranie marne .Trzeba się postarać - a to nas rozwija .

zmieniono 1 raz (ostatnio 07 kwi 2010 13:20 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Przepisy konkursowe