Przez żołądek do serca !!!

Obserwuj wątek

Odp: Przez żołądek do serca !!!

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
margolata napisał(a):

Okazuję się że wśród naszych gotujących forumowiczów jest część poszukujących swoich drugich połówek. Możemy połączyć przyjemne z pożytecznym Gotowanie i szukanie "tych jedynych". Ci którzy mają długi staż w związkach pochwalą się swoimi przepisami na udany i dobry związek. A może ktoś z nas zaczarował swojego partnera jakimś daniem i trafił przez żołądek do serca drugiej osoby Wiem że panie są odważniejsze, ale zapraszamy do wypowiedzi również panów tych poszukujących i tych którzy już znaleźli te jedyne
Cherry to specjalnie z myślą o Tobie
Skoro ja zachęcam to ja zacznę Poznałam mojego męża w sieci na komunikatorze tlen, nigdy w życiu nie przypuszczałam że będę miała męża z internetu
Co do potraw jakie sobie zaserwowaliśmy w niedługim czasie po poznaniu się to mąż zabrał mnie na kluski śląskie podane na jednym talerzu i z jednym widelcem (czasy studenckie i to nieźle) a ja dzięki mojej mamie podałam mu gołąbki (jego ulubione danie jak się okazało)


A ja mojego malzonka wciaz oczarowuje swoimi daniamiOn tez sie stara i od czasu do czasu cos wymysli.A jak bylo za piewrszym razem?To wlasnie on zaprosil mnie do restauracji na "krwistego stejka" i plonace lody na deser.Oj strasznie mi sie to podobalo.No a teraz to ja mu serwuje pyszne obiadki,chociaz od czasu do czasu uciekamy cos zjesc"na miescie"

Odpowiedz na/ edytuj Przez żołądek do serca !!!