Pytanie do wlascicieli strony.

Obserwuj wątek

Odp: Pytanie do wlascicieli strony.

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Problem chyba nie w lenistwie moderatorów tylko w róznym podejsciu do tych spraw.
Dla mnie osobiscie nie ma w zasadzie czegos takiego jak idiotyczny przepis. Moze byc przepis kaloryczny, drogi czy bardzo prosty. Mam wrazenie, ze wiekszosc zarzutów idzie pod adresem tych ostatnich. I tu pojawia sie pytanie: czy skoro przepis na herbate z cytryna jest za prosty, to przepis na jajecznice na boczku juz nie? A może też? A co z przepisem na salatke owocowa dla dzieci (posiekac 3 gatunki owocow, wymieszac, podawac)? Gdzie jest granica i kto ją ma ustalic? Wg mnie odrzucenia wymagaja tylko i wylacznie przepisy, ktore maja wadliwe opisy. Niestety w wiekszosci wypadkow nalezy przejsc proces przygotowania potrawy, zeby to odkryc. I w tym momencie kłaniaja sie komentarze i oceny, to sa wlasnie narzedzia pozwalajace mniej lub bardziej merytorycznie wykazac, ze przepis jest kiepski. A że ktos sie odwdzieczy tym samym? Jak dasz dobry przepis, to jedna jedynka mu nie zaszkodzi. Pewnie, nie bedzie juz sredniej 5.o (tylko w rankingu, bo przy przepisie jest zaokraglane, wiec nadal moze byc), bedzie np. 4.95. Czy to jakas ujma?
BTW przejrzalem przepisy kiwi, ktore zwyciezyly kilka ostatnich rankingow tygodniowych. Żenady totalnej nie udalo mi sie dojrzec, a szukałem zawzięcie. Zobaczylem natomiast złą ilosc mleka przy paczkach. Moze pomylka? Fakt, mozna bylo sprostowac w komentarzu. Ale od razu żenada? Bede sie temu przygladal, ale chyba troche przesada...

zmieniono 1 raz (ostatnio 28 maj 2009 17:39 przez dobry)

Odpowiedz na/ edytuj Pytanie do wlascicieli strony.