Ryby dziko żyjące czy hodowlane - co jeść?

Obserwuj wątek

Odp: Ryby dziko żyjące czy hodowlane - co jeść?

Mam ten sam problem, bo ryby ostatnio są głównie z hodowli, i wszystko zależy czym się je karmi. Jak słyszałam dostają granulat pasz mięsnych. Spotkało mnie coś takiego obrzydliwego już nie pamiętam w jakiej rybie - w żołądku miała niestrawiony taki granulat - podobny trochę do karmy dla psa. Jeśli w tej karmie jest podobne świństwo co w psim lub kocim jedzeniu to ja mam wątpliwości co do zdrowotności takiego rybiego mięsa. Już w ogóle nie wiadomo co jeść. Z drugiej strony dzikich ryb już niedługo zabraknie. Przydałaby się większa kontrola nad paszami zarówno dla zwierząt jak i ryb, bardziej rygorystyczne przepisy (np. dotyczące używania soi modyfikowanej, produktów odzwierzęcych itd.) Ale to przecież nie przy naszych politykierach stołkogrzewcach z PSL-u, których poziom niekompetencji jest bardziej bezbrzeżny niż wszystkich oceanów tej ziemi.... Jak pisałam relację z targów Zielony tydzień w Berlinie, to się obśmiałam: ministeriada, srada parada, przemówienia, poczty sztandarowe, sranie w buty, a wystawców z Polski na palcach jednej ręki można policzyć. Ale minister z przydupasami był. Zdjęcia są.

Odpowiedz na/ edytuj Ryby dziko żyjące czy hodowlane - co jeść?