Self-promotion - Promocja własna

Obserwuj wątek

Odp: Self-promotion - Promocja własna

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
"Polecamy Przepisy jest to raczej działka informująca o najnowszych przepisach ze zdjęciami ." i ja się z tym wogóle nie zgodzę, bo tak jak pisałam wcześniej moje przepisy, które widniały jako pierwsze w ostatnio dodanych (teraz jako 5), nawet na minute nie zostały wyświetlone na stronie głównej, a przepisy z godziny 9 dalej widnieją dalej. Dla mnie nie ma to żadnego znaczenia, czy się tam pojawią czy nie i dobrze wiem, że nie ma żadnych dodatkowych punktów czy szczególnych gratyfikacji, ale będę o tym tu pisać, bo tak jak pisała darmiona są 'równi i równiejsi'.

Może mój przepis na smalec gesi z wątróbką nie jest wyszukany, ale jest oryginalny (bo nigdy wcześniej sie tu nie pojawił, dodany przez kogokolwiek) i zdjęcie starałam się zrobić jak najlepszej jakości. Jednak tak jak pisałam wcześniej Przepisy z godziny 9 są w polecanych dalej, przepis dodany przez moderatora o 12:19 również jest, a mój przepis z godziny 12: 02 pomału ginie w gąszczu innych przepisów, więc jak ma się tu wyrażone wczesniej zdanie, że kategoria polecanych jest dla najnowszych przepisów ze zdjeciami?

Dla mnie to koniec tematu, moje przepisy wcale nie muszą wisieć na głównej, ale podobnie jak Polpal dostrzegam jawną niesprawiedliwość.

zmieniono 1 raz (ostatnio 03 cze 2012 14:41 przez Mysiunia)

Odpowiedz na/ edytuj Self-promotion - Promocja własna