Self-promotion - Promocja własna

Obserwuj wątek

Odp: Self-promotion - Promocja własna

Babciagramolka
Przyglądam się tej całej dyskusji i ,,ręce mi już opadają " . Można tłumaczyć w nieskończoność. Zrozumcie - Moderatorzy nie mają żadnego interesu w tym by wstawiać czy nie wstawiać przepisy na główną stronę . Mamy takie urwanie głowy ze sprawdzaniem , że kompletnie nie zastanawiamy się czyj przepis tam się pojawia .Mało tego zatwierdzając przepis na główną lub nie nie widzę czyj to jest przepis bo zatwierdzenie jest na górze przy tytule przepisu a nazwa autora na samym dole po przepisie .Czyli czytam przepis , sprawdzam czy nie jest bzdurny, czy nie jest plagiatem, sprawdzam zdjęcie czy nie jest skopiowane ( przy okazji je widzę - ładne czy nie ) i klikam. Jak jest mało ładnych zdjęć - klikam każde możliwe na głowną - jak jest dużo - klikam takie które zwróciło moją uwagę ( raz dla tego że jest aktualne np. owoce sezonowe, przetwory na czasie, ryba w piątek itp). Klikam i czasem nawet nie zauważam czyj to był przepis .
Co jest takiego w tym , że przepis pojawi się na kilkanaście minut na głównej stronie , że wywołuje takie emocje ? Jak przepis ciekawy to i tak wzbudzi zainteresowanie. Jak nijaki to i tak będzie nijaki - nic mu nie pomoże .
Wytłumaczy mi ktoś o co w tym wszystkim chodzi bo nie pojmuję.

zmieniono 1 raz (ostatnio 20 lip 2012 20:43 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Self-promotion - Promocja własna