Sklepy internetowe - ankieta

Obserwuj wątek

Odp: Sklepy internetowe - ankieta

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
1. Jakich produktów o tematyce kulinarnej najczęściej szukasz w sklepach internetowych?

Jeśli chodzi o produkty o tematyce kulinarnej w sklepach internetowych szukam przeważnie ze względu na rodzaj pracy mojego męża sprzętu AGD i akcesoriów kuchennych.
A dla siebie to lubię przeglądać różne oferty z przyprawami czy produktami do dekoracji ciast, choć zamawiam rzadko. Wolę kupować coś co fizycznie mogę zobaczyć lub dotknąć.
Oczywiście lubię zawiesić oko na piękne zastawy, które są drogi i nie mogę sobie na nie pozwolić, bo po prostu mnie na nie n ie stać.

2. Jakie produkty o tematyce kulinarnej byłabyś/byłbyś skłonna/skłonny kupić przez sklep internetowy?

Przez internet skłonna byłabym kupić egzotyczne przyprawy ale po wcześniejszym przeczytaniu opinii o sprzedawcy ( bo wiadomo, że mogą być jakieś mieszanki nie wiadomego pochodzenia ).
Chętnie kupiłabym książki o tematyce kulinarnej, czasami kupuję w jednym ze sklepów internetowych ( który mam sprawdzony ).
Czasami kupuję też barwniki spożywcze, formy czy inne produkty do wypieków.
Oczywiście oprócz kulinarnych rzeczy zdarza mi się kupić nie kulinarne, np maszynę do szycia, którą mam już kilka lat.
Bardzo często zamawiam w internecie duży sprzęt AGD typu : płyta kuchenna, piekarnik, mikrofala, okapy kuchenne, zmywarki i te drobniejsze.

Odpowiedz na/ edytuj Sklepy internetowe - ankieta