Tit! Tit! Codziennie Konkurs Dafi!!!! 24 dzbanki do rozdania!!!

Obserwuj wątek

Odp: Tit! Tit! Codziennie Konkurs Dafi!!!! 24 dzbanki do rozdania!!!

beatkaa153
Gdy zobaczyłam, że wygrałam dzbanek bardzo się ucieszyłam. To moja pierwsza wygrana w życiu. Reszta już była mniej przyjemna. Odpowiedzi wysyłałam w pracy trochę po złodziejsku, ponieważ w czasie pracy nie wolno. To, że tyle razy pojawiła się moja odpowiedź było niezamierzone. Ponieważ wpisując odpowiedź pokazywał się komunikat: "Błąd. Niestety wpis nie został dodany". Więc próbowałam kilka razy i to nie tylko dziś. Bo poprzednio było tak samo. Co się okazało później? Moje próby pojawiły się na forum mimo komunikatu, iż pojawił się błąd. W przypadku dodawania przepisów mam ten sam problem, że kilka razy pojawił mi się ten sam przepis. Przepraszam. I mam prośbę do Tit. Jeśli jest coś nie tak i nagroda mi się nie należy to nagrodę daj komu innemu, może komuś co ma honor. Bo ja jak się okazało honoru nie mam, a zawsze myślałam, ze jakiś tam mam. Bez dzbanka jakoś przeżyję. I jest mi przykro, że tak zostałam oceniona.

Odpowiedz na/ edytuj Tit! Tit! Codziennie Konkurs Dafi!!!! 24 dzbanki do rozdania!!!