Tu zglaszamy, obrazliwe komentarze "Gosci" !

Obserwuj wątek

Odp: Tu zglaszamy, obrazliwe komentarze "Gosci" !

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Sluchajcie, mam tylko jescze jedna sprawe do ustalenia z Wami. A w zasadzie 2.

1. Prosze Was, korzystajcie z tych lapek do oceniania komentarzy. Skoro ma byc porzadek, to nam bardzo ulatwia prace. Przed chwila wylistowalem sobie wszystkie komentarze ocenione na ponizej -3 - to jest granica ponizej ktorej komentarz nie jest juz wyswietlany. Jednym ruchem mamy wszystko jak na dloni i wiemy co usuwac. Wszystko dzieki temu, ze korzystacie z systemu oceny przez uzytkownikow. Wiem, ze niektorzy to robia. Robcie to wszyscy, prosze. Wszystko sie bedzie wtedy czyscic w "naturalny" sposob

2. Pytanie do tęgich głów. Co robimy z komentarzami do obrazliwych komentarzy? Problem jest taki, ze jesli ktos odpowiada na takie bluzgi to nierzadko cytuje i nawet jesli usune post z bluzgami - pozostaje jego kopia jako cytat w odpowiedzi na usuniety post. Dla mnie naturalnym podejsciem byloby usuwanie takich odpowiedzi z bluzgami w cytacie rowniez. Jesli tak nie zrobimy, dochodzi do sytuacji, gdy a) odpowiedz dotyczy postu, ktorego juz nie ma i dialog staje sie nieczytelny, b) bluzgi sa nadal obecne, tylko w innym komentarzu, jako cytat

Polamcie sobie glowe jak byscie chcieli miec to moderowane.

pozdrowionka!

zmieniono 1 raz (ostatnio 20 lut 2009 07:36 przez dobry)

Odpowiedz na/ edytuj Tu zglaszamy, obrazliwe komentarze "Gosci" !