Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

bernika
  • bernika

  • Posty: 204
  • Przepisy: 817
  • Artykuły: 0
Bahus jak czytam twoje wysokich lotów wypowiedzi to mi ręce opadaja! nie wiem skad u ciebie takei przyzwolenie na łamanie prawa, az zaczynam podejrzewac ze sam to praktykujesz skoro wg ciebie to nic złego. Tylko odpowiedz mi na jedno pytanei co mam powiedzic mojej corke 10-latce, ktorej od maleńkosci wpajam poszanowanie i przestrzegania prawa, włąsnosci swojej i cudzej kiedy to córka zobaczyła zdjecie jej wlasnorecznie wykonanego ciasta z ktorego była tak dumna a pani Renia na NK sobie je zamiesciła? jak wytłuamczyc to dziecku dlaczego jej ciasto jest u kogos innego, ze ktos sobie przywłaszczył jej prace, zbira pochlebstwa, ze mozna tak robic i ze to jest ok i nie jest to kradziez i inni to popierają prosze sprobowac takie cos wytłumaczyc własnemu dziecku gdy ktos sobie przywłaszczy jego prace, jego dzieło? czy w takim poczuciu prawa i odpwiedzialnosci mamy wychowyc nasze dzieci ze to jest ok, ze jak w necie to niczyje? bo tym sposobem można to rozumieć ze jak ławka stoi w parku a nie na posesji sasiada to moge sobie ja zabrac? bo niczyje? jedno i drugie jest kradziezą!

a wracajac do twojego zdania na temat ominiecia tych blokad to uwazam ze nie wszyskie osoby posiadaja na ten temat tak szeroka wiedza jak ty, ja np nie wiem jak je ominac ba nawet by mi do głowy nie przyszlo ze mozna. a skoro tamte osoby, kopiarze ida na latwizne i kopiujac cudze to mysle ze sa to na tyle prymitywne i ograniczone osoby ze nie chciałoby im sie szukac rozwiazan i obejscia blokad. wrecz skutecznei by ich to zniecheciło. w zamian znajda inne latwo dostepne przepisy i zdjecia których net jest pełen.

reszcie dziekuje za poparcie i mysle ze zmusi to administratora do przemyslenia tego faktu i poza nowa fajna strona wprowadzenie rowniez zabezpieczen technicznych. a plagiatorów i kopiarzy z naszego grona sami skutecznie wyłapujemy. .

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy