Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Wokalista
  • Wokalista

  • Posty: 77
  • Przepisy: 543
  • Artykuły: 0
Witam serdecznie a szczególnie osoby którym przeszkadza to... że...
uzupełniam swoje przepisy które mam w zeszytach , z przyjemnością bym państwu pokazał że nie gotuje tylko od czasu gdy jestem na tej stronce i gdybym wcześniej wiedział że coś takiego będę robił tzn. dzielił się przepisami z innymi to na prawdę robił bym zdjęcia , przyznam szczerze że owszem jak to państwo nazywacie "wyklepuje" przepisy ale ja szczerze mówiąc nie widziałem ZAKAZU typu "dodajemy 1 przepis dziennie koniec kropka" .
Może to komuś przeszkadzać owszem , ale ja nic na to nie poradzę.
Nie każdy ma czas żeby siedzieć codziennie po 15godzin.
Więc uzupełniam w tedy kiedy mam wolną chwilę.
I jak już bardzo chcecie się państwo czepiać mam troszkę większy staż i mam prawo mieć tyle przepisów niż np: "zmudek" oczywiście staż 20 dni,Dodanych przepisów: 240. Ale co tam.. po Wokaliście trzeba jechać jak po mokrej ścierce.
Dziękuje serdecznie za rady żebym się nie śpieszył , doceniam , lecz.. na prawdę nie każdy ma kupę czasu .
Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem dodawaniem przepisów lub czymkolwiek może tym że jestem na gotujmy,ale jak się komuś nie podobam to niech po prostu nie patrzy. Ja .... mam się podobać osobą które mnie uważają za normalnego a nie ścierkę

Życzę miłego weekendu !

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy