Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Babciagramolka
Kochani

Ogromna prośba - przenieście serdecznosci na jakiś wątek towarzyski ( np. Rumowy ) jesli można prosić .Trochę się zaczynam gubić ( i pewnie reszta Moderatorów ) bo staram się śledzić na bierząco na swoim dyżurze posty na ,, Tu zgłaszamy problemy " żeby wyłapywać to co komu doskwiera . a tu zamiast merytorycznych zgłoszeń przesympatyczne całuski i buziaczki .

A tak przy okazji :
Netko nie wydaje mi się by Moderatorzy kierowali się prywatnymi animozjami lub sympatią przy sprawdzaniu przepisów . Zasady dla wszystkich są równe .
Co do sałatki z avokado z boczkiem to albo przy zapisie wstawiłaś złą kolejność zdjęć ( bo zdjęcie chleba jest wśród zapisanych przy przepisie ) , albo przy edycji nie dostawiłas pozostałych zdjęć . Widzę , że edytowałaś przepis ponownie i teraz zdjęcia są zapisane w poprawnej kolejności - zatwierdziłam i mam nadzieję , że teraz jest wszystko dobrze .

Wydaje mi się , że niektórym przytrafiają się problemy ze zdjęciami lub edycją przepisów ze zwykłego pośpiechu .

Może przypomnę Wszystkim .Jeśli edytujemy przepis który miał dostawione zdjęcie musimy pamiętać by zaznaczyć ,, Pozostaw stare zdjęcia " bo inaczej zdjęcie zniknie .

Jeśli dostawiamy zdjęcie do przepisu przy którym nie było zdjęcia zaznaczajmy ,, Zastąp stare zdjęcia nowymi ,, a potem dostawiamy zdjęcia poprzez ,, Wybierz ,,

Jeśli chcemy zmienić kolejność zdjęć przy przepisie zaznaczamy ,, Zastąp stare zdjęcia nowymi ,, i wpisujemy zdjęcia od początku poprzez ,, Wybierz ,,

Jest też opcja ,, Usuń zdjęcia ,, którą zaznaczamy jeśli chcemy usunąć zdjęcia które dodaliśmy do przepisu .

Oczywiście zmiany dokonane w zapisie przepisu trzeba zatrwierdzić na koniec klikając ,, Zapisz przepis ,,

I teraz najważniejsze - poczekać , aż Moderator zatwierdzi tą edycję - bo jesli zaczniemy edytować po 10 razy ten sam przepis w momencie kiedy poprzednie edycje nie zostały jeszcze potwierdzone przez Moderatora to mogą się pojawić problemy bo system ,, szaleje ,, . Poczekajmy cierpliwie - a dopiero kiedy edycja po zatwierdzeniu nie będzie jeszcze nam odpowiadać - ponawiajmy ją .

Mam nadzieję , że pomogłam choć trochę i nie bedzie już uciekających zdjęć czy innych pomyłek .Proszę pamiętać , ze program zapisuje to co my mu sami klikniemy ( a jak nie klikniemy lub klikniemy źle to zapisze źle lub wcale nie zapisze - to tylko program )

I jeszcze jedno .Kochani- Moderatorzy starają się sprawdzać ( po za zgodnością z Prawem Autorskim i Regulaminem ) poprawność zapisów .Nie możemy jednak ingerować w stylistykę , ortografię , interpunkcję tekstów . Jeśli tekst zdecydowanie odbiega od poprawności zwracamy się do autorów z prośbą o edycję tekstu bo przecież musi on być w miarę poprawny językowo - ale to każdy sam odpowiada za poprawność swojego tekstu .( podpowiadam , że warto spisać sobie tekst przepisu wstępnie np w Wordzie i sprawdzić czy nie popełniliśmy jakiś błędów albo czy nie trafiły nam się ,, literówki ,, )

zmieniono 4 razy (ostatnio 16 kwi 2011 16:45 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy