Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Babciagramolka
Netka - nie ma praktycznie mozliwosci by Moderator na czas zdążył poinformować kogoś , że dodaje ,, na potęgę " ten sam przepis . Technicznie to wygląda tak - sprawdza się przepisy od najstarszych których jeszcze nie sprawdziłam . To znaczy jeśli np. odeszłam na 30 minut od komputera i wracam to mam nawstawiane kilka stron ( na stronie jest 10 przepisów ) . Wchodzę w ostatnią nie sprawdzoną i otwieram przepis po przepisie - a Wy w tym czasie wstawiacie . Ja nie widzę co sie dzieje na pozostałych stronach - nie widzę co się dzieje na Gotujmy.pl , forum, w poczcie bo to zupełnie inne strony .Jak sprawdze partie przepisów wracam na Gotujmy - przesyłam informacje do użytkowników którym coś zablokowałam , sprawdzam pocztę , czytam forum . Odpowiadam. A Wy w tym czasie wstawiacie . Wracam w panel administracyjny i znów tak samo . O tym czy ktos wstawił 20 razy ten sam przepis dowiaduję się jak otworzę konkretną stronę z nie zaakceptowanymi przepisami i widzę ten sam tytuł jeden pod drugim . Z tym , ze z reguły jest to już za późno .To nie jest tak , ze jak ktoś wstaia przepis to Moderator natychmiast go widzi - czasem dociera sie do niego po kilku godzinach .

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy