Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
A tak poza wszystkim. Ostatnio jedna z dziewczyn oskarżyła mnie, że wcale nie robię takich ciastek jakie podaję w przepisach, bo nie pokazuję np. przesianej mąki na stolnice. Albo nie daję innych bardziej jej pasujących zdjęć. Jakby co zapraszam ją do siebie o pokażę etapy przygotowania każdego z dodanych przeze mnie przepisów. Nawet na czekoladki, o które też pani miała pretensje.
Nie wiem, czy mam pokazać jak trzymam pomarańcza i go szoruję w mega gorącej wodzie? Albo jak go wycieram do sucha? A może że mam przyrząd do ścierania z niego skórki? Bo może niby pilnikiem to robię A to, że suszę startą skórę z pomarańczy mam na zapas to też mam droga pani udokumentować? Czy po prostu wmówi mi pani, że mam ją kupną? Jeśli takową można kupić proszę dać znać gdzie. Nie będę musiała parzyć rąk, a i dzieci będą zadowolone bo nie będę czekały, że ich mama skończy parzyć ręce i ścierać skórkę z każdego ładnego pomarańcza. Dla informacji dla tej pani to samo robię z cytrynami i limonkami. Tak droga pani je też używam. A to, że mam stary telefon, który przeżył kilka przejazdów ciężkiego wózka z dzieckiem w środku ( jakim cudem wpadał centralnie pod koła do dziś nie wiem) i nie zawsze pokazuje to co na zdjęciu jest. Mąki też mam poukładać w szeregu, żeby pani widziała każdy rodzaj jaki w domu posiadam? A może mam pokazać jak moja mama w takim sprytnym urządzeniu mieli mi cukier trzcinowy na puder? A laski wanilii też mam fotografować? Po zakupie np. bo zwykle kupuję 10. Mąż wraca niedługo i kilka mi przywiezie to też mam dać na fotkę? Jakbym o jakimś tajnym składniku zapomniała proszę dać znać. Przedstawię jego historię.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy