Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Babciagramolka
Kochani !
Ponieważ jestem z natury niecierpliwa i chciała bym już zacząć działać stawiam swoją sprawę publicznie na forum . A ma się to tak.
Kilka dni temu pisałam do Babci Halinki w sprawie usunięcia omyłkowo wstawionego po raz drugi przepisu . Dostałam odpowiedź . Odpisałam przedstawiając inny problem , który mnie męczy .Zacytuję Wam to co napisałam

,,...Druga sprawa - nie wiem jak to poruszyć .Pojawiłam się na stronie w sierpniu. z zapasem w swoim archiwum ponad 1000 własnych przepisów ,( lub swoich wersji przepisów ) . W sierpniu zupełnie świadomie przystopowałam w pewnym momencie dodawanie przepisów po to by nie przeskoczyć w rankingu tych którzy pracowali na swoje punkty cały miesiąc . We wrześniu nie ukrywam - poszalałam .Bawiło mnie utrzymanie przewodnictawa w rankingu w zdecydowany sposób przez cały miesiąc .ale przecież nie mogę tego powtarzać w nastepnych 2 miesiacach .Z drugiej strony nie chcę zaprzestać wstawiania przepisów .Proszę mi powiedzieć co moderatorzy na to bym publicznie na forum wyjaśniła sytuację i poprosiła o wyłączenie mnie z rankingu do czasu aż wstawię całe archiwum i będę startować z takiej samej pozycji jak reszta to znaczy na bierząco . Kubeczek już chyba za wrzesień wygrałam i bardzo się z tego cieszę , a nie chciała bym stworzyć sytuacji ,że reszta uzytkowników z którymi zdążyłam już nawiązać miłe kontakty poczuje że ich dominuję i nie warto rywalizować bo ja i tak wstawię więcej . Bardzo proszę o sugestje jak uważacie . Pozdrawiam Babciagramolka ...."

Myślę ,że zrozumiecie mnie i zgodzicie się z tym co proponuję . A że jak już napisałam jestem niecierpliwa i męczy mnie powstrzymywanie się od korzystania z archiwum i wstawiania przepisów po kilka dziennie bardzo proszę moderatorów o załatwienie mojej prośby bo ,, przepisy mi sie grzeją " ( hi hi hi )

zmieniono 1 raz (ostatnio 06 paź 2009 10:50 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!