Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Babciagramolka
Może- tylko jak sobie wyobrażasz zapytanie do zawodowego fotografa utrzymującego się z fotografowania potraw i sprzedającego swoje zdjęcia gazetom, wydawnictwom, portalom - przepraszam ale ugotowałam kartoflankę i pasuje mi do niej Pana zdjęcie , czy mogę sobie skopiować ? A niby dlaczego ja mam komuś udostępniać swoje zdjęcia i przepisy ? To moja praca i ja chcę się nią ,, pochwalić " , wstawić na konkurs , zamieścić w swoim profilu .
Po co mam korzystać z cudzej pracy ? Jeśli pasjonuje mnie gotowanie to gotuję sama , opisuję to co robię , pstrykam zdjęcia ( aparatem, komórką , lub nie ) Robię to bo taką mam pasję .Jak mi to nie wychodzi to tego nie robię .Po kiego grzyba tak jak to napisała Pyza mam włazic na forum szydełkowania jak nie mam o tym pojęcia ? I jak tam bedzie konkurs to mam zapytać np Luny19- sorry chce cos wygrac mogę wziąść Twoje zdjęcie bluzeczki którą zrobiłas i napisac , ze to moje ? Przeciez to nie ma sensu. Nikt nie musi się znac na wszystkim . Jest tyle stron , o tylu różnych tematach - można wybierać i przebierać .Czemu udawać , ze się cos lubi i umie robic jak nie jest to zgodne z prawdą ? Siebie samego oszukiwać ? Komuś imponować cudzym kosztem ? Mnie to się w głowie nie mieści.

zmieniono 2 razy (ostatnio 13 lip 2010 21:58 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu