Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
mania napisał(a):

Nie chodzi o ironię. Raczej o zdrowy rozsądek lub o umiejętnośc czytania ze zrozumieniem.
Personalne przepychanki to chyba nie ten wątek, forum ani portal.
Nie jestem administratorem serwisu, ale chyba po to jest ten wątek aby moderatorzy/admini go regularnie sprawdzali. Jednak naprawdę rażące przypadki MOŻNA a nawet powinno się "poprzeć" wiadomością bezpośrednio do admina.
Pytanie tylko co jest a co nie jest skrajnym przypadkiem: kiepsko napisany przepis czy grubsze słowo, ale to już zależy od osobistej /nad-/wrażliwości, czy też zwykłych ludzkich chęci.

Do pani Heni: zauważyłam problem i zgłosiłam go w miejscu do tego przeznaczonym: "Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu", do tego został stworzony ten wątek na forum.

Koniec i kropka.

Wie Pani, tak zupełnie bez złośliwości, dajmy sobie spokój z próbami porozumienia się, Nadajemy na zupełnie innych falach, a Pani docinki i ironia (elżbieta 8960 dobrze odczuła Pani intencje) nie sprawiają mi przyjemności, ani nie wnoszą nic twórczego dla strony.A obiektem bezinteresownej niechęci nie mam ochoty być.
Powinna pani wiedzieć (albo się dowiedzieć), że zwykły moderator nie może banować kont. Robi to Tit. A ona ma tyle spraw na głowie, że nie zawsze ma czas śledzić forum na bieżąco. Dlatego, w ważniejszych sprawach aby zareagowała szybciej, trzeba ją zawiadomić bezpośrednio. I dziecinne tupanie nóżką: JA ZGŁOSIŁAM WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU jest nie poważne.Ja zauważyłam problem od razu i poprosiłam Tit mailem do redakcji o zareagowanie.Myślę, że dzisiaj sprawa się rozwiąże.

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu