Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Babciagramolka
margolata napisał(a):

Henia napisał(a):

agata1722 napisał(a):

to zdjęcie jest moje

To trochę za mało napisać " to zdjęcie jest moje". Patrząc na Pani przepisy widać po pewnych szczegółach, że są one spisane najprawdopodobniej z jakiegoś podręcznika. Jestem pewna, że nie są to Pani autorskie przepisy. Nie wiem czy kucharki z największym dorobkiem byłyby w stanie codziennie dodawać po kilkadziesiąt swoich, wypróbowanych przepisów!


Zgadzam się z Tobą Heniu w 100% no przecież ile to trzeba się na gotować tak w dzień w dzień no chyba że Pani Agata jest na jakiś dopalaczach


Dziewczyny - co do oceny przepisów nie wypowiadam się to sprawa indywidualnej oceny każdego- co dla jednego jest super proste , dla innego jest czarną magią . Zwracam tylko uwagę , że na stronie pojawiają się nowe osoby , które mogą mieć spisane swoje przepisy lub przenoszą je z innych stron i ilość wstawionych przepisów nie świadczy o tym , że dania zostały ugotowane tego dnia. Kiedy pojawiłam się na tej stronie wstawiałam po kilkadziesiąt przepisów dziennie . Nadal mam kilkaset przepisów nie wstawionych tu bo nie mogę się jakoś za to zabrać . Wstawiam przepisy bierzące i tak jakoś schodzi- ale jak się zbiorę to tez po kilkanaście hurtem pewnie będę wstawiać .Tak , ze ilość wstawionych jednorazowo przepisów raczej naganne nie jest. Oceniajmy je pod względem jakości w komentarzach mając na uwadze że to co dla jednego jest proste innego przerasta i to, że nie wszyscy mają lekkość pióra czyli nie każdy umie ubrać w słowa to co robi tak by było to ładnie napisane .


zmieniono 2 razy (ostatnio 14 sie 2010 07:47 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu