Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Jolanta27
  • Jolanta27

  • Posty: 114
  • Przepisy: 70
  • Artykuły: 2
Skoro zostałam tak surowo oceniona i wszystko nazwane jest plagiatem, to zanim się pożegnam podam źródło, z którego przygotowywałam niektóre potrawy od 2002 roku. a uznałam je za godne prezentacji na portalu, bo mając takie źródło zawsze można coś w kuchni eksperymentować na bazie czegoś.
Ciekawa jestem co powinno być bardziej potępiane:- czy wstawianie własnego logo w miejscu gdzie na oryginale była inna treść, w końcu robione przez profesjonalistów portalu internetowego: kuchnia24h.pl. Fakt dodali wcześniej bo w roku 2008, ale nawet się nie wysilili, żeby uniknąć błędów merytorycznych w przepisach. Pomimo wszystko przepisy uważam mojego autorstwa właśnie z tego powodu, ze na ich podstawie eksperymentowałam, a wynik moich eksperymentów umieszczałam na portalu. Nie można upiec babki nie dodając mąki, cukru, jajek, proszku czy drożdży, można tylko coś dodać, ale ta babka zawsze będzie babką no chyba, ze ktoś to za wiedzą moderatora wstawi jako sałatkę. Będę tu nie raz jeszcze wpadać, żeby pośmiać się z co poniektórych przepisów.
A najbardziej czego nie lubię to tzw świętoszkowatej hipokryzji, ani lizusostwa i skarżypytów a parę jest tu osób, które oprócz tego nie robią nic poza tym.
Ja też widziałam mnóstwo przepisów skopiowanych z netu, zdjęcia z czasopism i
to nawet od osób, które są na tym portalu długo. Ale ponieważ donosicielstwem się nie zajmuję bo mam ciekawsze rzeczy do roboty.
W załączeniu źródło moich inspiracji w kuchni. A tak na marginesie, ciekawa jestem kto następny będzie miał odwagę pokazać swoje źródełkaNa koniec wypiję Wasze zdrowie
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu